SOBOTA, 7. 4. 2018, JE DELOVNI DAN.

Spoštovani starši/skrbniki naših učencev!

Obveščamo vas, da je sobota, 7. 4. 2018, s šolskim koledarjem določena za delovni dan. Učenci od 1. do 9. razreda bodo imeli ta dan športni dan. Organiziran bo pohod in orientacijski tek do Sagadinove vile – krajevnega muzeja v Srecah pri Makolah. Na ta dan se tudi pridružujemo vseslovenski akciji Tek podnebne solidarnosti. Ob 11.00 bo pred vilo spominska slovesnost ob 73. obletnici konca 2. svetovne vojne.  Vljudno vas vabimo, da se nam na proslavi pridružite. Z vsemi aktivnostmi bomo zaključili do 12. 00.

Ob zaključku športnega dne (12.00), bodo avtobusi učence vozače odpeljali proti domu kar z mesta dogajanja. Učence 1. razreda ter učence, ki v šolo pridejo peš, bomo z avtobusom prepeljali nazaj pred šolo (okoli 12.15), kjer jih prevzamete starši. Zaželeno je, da jih prevzamete tudi že kar pred Sagadinovo vilo. Učenci, ki se bi želeli vračali do šole peš, morajo razredniku prinesti pisno privolitev staršev.

Podaljšanega bivanja in kosila ta dan ne bo. Športni dan je v vsakem vremenu. Veselimo se našega sodelovanja in vas lepo pozdravljamo.