Obvestilo

V ponedeljek, 12. 12. 2016, bodo imeli učenci od 4. do 9. razreda kulturni dan. V Mariborskem narodnem gledališču si bodo ogledali muzikal My fair lady skladatelja Fredericka Loewa. Predstava se prične ob 17.00 in traja do 20.00.

Učenci bodo zato imeli v ponedeljek dan dejavnosti popoldan. V šoli se bodo zbrali ob 15.00, se odpeljali v Maribor in se pred šolo vrnili do 21.00.
Cena predstave je 10 € in jo plačajo starši, stroške avtobusnega prevoza bo plačala šola iz sredstev za ekskurzije učencev.

Vodja kulturnega dne Irena Ravnika

ŠOLSKI PREVOZI V PONEDELJEK

Avtobusi vozijo po veljavnem voznem redu (zjutraj in nazaj). Učenci 4. do 9. razreda imajo pouk popoldan in počakajo na šolski avtobus na svoji postaji po naslednjem razporedu:

vozni-red

Avtobusi zvečer ne vozijo zato vas vljudno prosimo, če boste lahko prišli po otroke pred šolo. Vsi tisti, ki imajo avtobusno postajališče na relaciji Slov. Bistrica-Makole, bodo lahko z vašim pisnim dovoljenjem izstopili ob poti.

KOSILO

Za učence od 4. do 9. razreda bo kosilo med 14.00 in 15.00. Učenci se naj na kosilo prijavijo/odjavijo do petka, 9. 12. 2016.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.