OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA 2017/2018

DRAGI UČENCI IN SPOŠTOVANI STARŠI!

Počitniški dnevi se iztekajo in kmalu bo prvi šolski dan, ko se bomo znova srečali in si izmenjali nekaj najbolj nepozabnih počitniških doživetij.

V petek, 1. 9. 2017, se bomo ob 8.15 učenci od 2. do 9. razreda (121 vas je) ter vsi zaposleni (24 nas je) zbrali na tlakovanem šolskem  dvorišču.  Za prvi dan so predvidene dejavnosti do 12. ure. Učenci boste dobili malico, kosila ta dan še ne bo.

Prevozi bodo v petek zjutraj potekali po novem voznem redu, po pouku pa bodo organizirani v vse smeri odhodi po 12.15. Vozni red, ki ga bodo vsi učenci vozači prejeli prvi šolski dan, je objavljen  na spletni strani šole in na vratih šole.

Zelo smo veseli, da se nam bo na šoli pridružilo 22 prvošolk in prvošolcev, ki jih bomo pričakali ob 9. uri. Zelo se veselimo njihovega prihoda in smo se na njihov pomemben korak v življenju še posebej pripravili.

Učenci ne pozabite na copate, ključe garderobnih omaric, šolsko torbo z beležko  in pisalom ter veliko dobre volje.

Verjamem, da bomo tudi letos soustvarili uspešne in zanimive šolske dni.

VOZNI RED - ŠOLSKI PREVOZI 2017/18